Mbajtur besimin, March Forward -Celebrating vjetorin e 11-të Shandong Senmao Machinery Co, Ltd

Në 14 maj 2018, për të festuar llth vjetorin e themelimit të Shandong Senmao Machinery Co, Ltd, kryetari ynë, z Dexue Ma, organizoi turistike të malit Tai. Ai ishte gjithashtu vjetore koha kolektive të kompanisë udhëtimit.

new14

new13

new12

new11 

new9

 

new8

new9

Shandong Senmao Machinery Co, Ltd, është një ndërmarrje e integruar që është e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve të makinerive panel druri-bazuar. kryesisht produktet tona: makinë të nxehtë për shtyp, makine ftohtë shtypi, automatike kompensatë makine duke i hapur, buzë zvogëlimin automatike pa, ekologjike linjë prodhimi bordit dhe shumë lloje të tjera të linjave të prodhimit.

Ne përmbahet dizajn të lartë duke filluar makineri pikë, kërkesat e cilësisë së lartë, shërbime të standardeve të larta dhe të përpiqen të përdorin teknologji të lartë dhe shërbime humanistike, për të krijuar një markë të klasit botëror.

Ne shpresojmë që produktet tona mund të krijojë mrekulli të reja për zhvillimin e karrierës tuaj.

Ne shohim përpara për bashkëpunim afatgjatë me ju sinqerisht!


Ora Post: Jul-05-2018
WhatsApp Online Chat !