Rreth nesh

2
Shandong Senmao Machinery Co, Ltd. është një makinë profesional stolisje, CNC makina automatike disk, dru-bazuar pajisje automatike panel, makineri Njoftime dhe hulumtim pajisjeve dhe zhvillimin, manu-facturing dhe operacionet e shitjes në një nga ndërmarrjet e teknologjisë së lartë.
Ne mbjellë pas dhjetë viteve të përpjekjeve të palodhur, në rritje ndërmarrjet në shkallë, e themeluar cooperationmechanism afatgjatë me universitete të ndryshme, institucione kërkimore, dhe rreptësisht të kontrolluar procesin e prodhimit dhe qualitytesting, me një numër të patentave kombëtare modelit të shërbimeve, Mallrave Inspektimit Shtetit dhe kasaforta exportlicense, shteti Njoftime Makineri inspektimit Center certifikatë të cilësisë të produktit, dhe fitoi Makineria Shoqata nationalWoodworking produktet e rekomanduar për shoqërinë "," ndërmarrja besueshme "," top dhjetë ndërmarrje qytetit avancuar unit'the-së "dhe" integritetin e civilizuar e ndërmarrjeve private "Nderi, kompania ka gjithmonë të përmbahen bythe integritet dhe përkushtim, risi pragmatike, Houde shkathët, Chigo Zhiyuan kulturë të menaxhimit, i firstto futjen e sistemit të menaxhimit të informacionit ERP, menaxhimin e kompanisë ka qenë zhvillimi i vazhdueshëm innovationand.
Prodhimi ynë kryesor i particleboard, MDF, kompensatë, panele druri dhe pajisje të tjera, një shumëllojshmëri të hotpress ri, para-shtypi, CNC automatike makinë kompensatë stolisje, tharëse, CNC makina automatike disk, të gjitha llojet e pajisjeve dustremoval, daulle tharëse seri (daulle , rrip) tharëse rimeso, të ndryshme pajisje të ushqyerit e transportit, sandingmachines dërguar automatikisht të hipte në avion, heq, ngjitje makina dhe njeriu i bërë pajisje të tjera të bordit, productsare shitur në të gjithë vendin dhe të eksportuara në Azinë Juglindore, Evropë, Lindjen e Mesme dhe vende të andregions tjera , konsumatorët vendas dhe të huaj të lëvdojnë.
Unë gjithmonë mbjellë respektimi i "teknologjia e hedh cilësi, shërbim dhe për të krijuar markë", ideja, ideja e zhvillimit të cilësisë së lartë të produkteve, përpjekjet për të përdorur teknologjinë për të krijuar markë të klasit botëror dhe të shërbimit.


WhatsApp Online Chat !