• banner
 • banner3
 • banner2

mirëpritur për kompaninë tonë

Kënaqësinë e juaj është nderi ynë më i lartë
 • Rreth nesh

  Rreth nesh

 • produktet

  produktet

 • na kontaktoni

  na kontaktoni

 • sallë ekspozitë

  sallë ekspozitë

 • nderon

  nderon

 • klient

  klient

Shiko te gjitha
Ne jemi të gatshëm për të kënaqur kërkesat tuaja
 • Senmao machinery participated in the 2018 Indonesian international furniture accessories and woodworking machinery exhibition.
  Senmao machinery participated in the 2018...
  From September 26 to 29, 2018, the 7th Indonesian International Furniture Accessories and Woodworking Machinery Exhibition was held at the Jakarta International Exhibition Center in the Indonesian capital.
  Lexo më shumë
 • Mbajtur besimin, March Forward -Celebrating vjetorin e 11-të Shandong Senmao Machinery Co, Ltd
  Mbajtur besimin, Mars Perpara -Celebrat ...
  Në 14 maj 2018, për të festuar llth vjetorin e themelimit të Shandong Senmao Machinery Co, Ltd, kryetari ynë, z Dexue Ma, organizoi turistike të malit Tai. Ajo ishte gjithashtu coll vjetore e kompanisë ...
  Lexo më shumë
 • [Dërgesë] pajisjes nga Senmao Makineri Co ,. Ltd të Klientit
  [Dërgesë] pajisjes nga Senmao Mach ...
  Kjo është një ditë e zënë sot. Përgatitur për dërgesë: 3sets shpërndarës ngjitës; heqë 2sets tryezë; buzë automatik parë; makinë shtypi ftohtë, makinë nxehtë shtypi dhe kështu me radhë. Pesë kontenierë do të transportohen. Shandong Senmao Ma ...
  Lexo më shumë
 • [New Glue spreader] Senmao Machinery Co, Ltd hulumtuar dhe zhvilluar shpatull ri zam
  [New Glue spreader] Senmao Machinery Co., ...
  Kohët e fundit, Shandong Senmao Makineria hulumtuar dhe zhvilluar një të ri krom trajtohen zam rul shpatull. Diametri është 405mm. Ajo ka të natyrshme rul çeliku mjedisit. Diametri është 200mm, pesha është 1.8T ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat !