[Испорака] опрема од Senmao Машини копродукции ,. Рибар со клиентите

Тоа е зафатен ден денес. Подготовка за испорака: засилувач 3sets лепак; укине маса 2sets; автоматско работ видов; ладна медиуми машина, топла печат машина и така натаму. Пет контејнери ќе бидат испорачани.

new3

new4

new5

new6

Шандонг Senmao Машини копродукции, Ltd е интегрирано претпријатие што е специјализирана за истражување и развој, производство и продажба на машини и опрема панел на дрво-базирани. Нашите главно производи: топла печат машина, ладно притиснете машина, автоматска машина за асфалтирање иверица, автоматски работ кастри видов, еколошкото производство одбор линија и многу други видови на производните линии

Ние се придржуваат дизајн висока почетна точка машини, високите барања за квалитет, висок стандард на услуги и се стремиме да се користи висока технологија и хуманистички услуги, за да се создаде светска класа бренд. Се надеваме дека нашите производи може да се создадат нови чуда за развојот на вашата кариера. Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со вас искрено!


Време на мислењето: Jul-05-2018
WhatsApp Online Chat !