Задржи верата, март Напред -Celebrating 11-годишнината од Шандонг Senmao Машини Co, Ltd

На 14 мај 2018, за да го прослават llth-годишнината од воспоставувањето на Шандонг Senmao Машини копродукции, Ltd, нашиот претседател, г-дин Ма Dexue, во организација на туристички на планината Таи. Тоа беше исто така, годишниот колективен времето на патување на компанијата.

new14

new13

new12

new11 

new9

 

new8

new9

Шандонг Senmao Машини копродукции, Ltd е интегрирано претпријатие што е специјализирана за истражување и развој, производство и продажба на машини и опрема панел на дрво-базирани. Нашите главно производи: топла печат машина, ладно притиснете машина, автоматска машина за асфалтирање иверица, автоматски работ кастри видов, еколошкото производство одбор и многу други видови на производствени линии.

Ние се придржуваат дизајн висока почетна точка машини, високите барања за квалитет, висок стандард на услуги и се стремиме да се користи висока технологија и хуманистички услуги, за да се создаде светска класа бренд.

Се надеваме дека нашите производи може да се создадат нови чуда за развојот на вашата кариера.

Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со вас искрено!


Време на мислењето: Jul-05-2018
WhatsApp Online Chat !