Контактирајте не

Шандонг Senmao Машини копродукции, Ltd.

адреса

Yitang индустриски парк, Окружниот Lanshan, Linyi, Шандонг, Кина

телефон

Кендис: 008617662880886

Факс: + 86-539-2111555

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !