за нас

2
Шандонг SenMao Машини копродукции, Ltd. е професионална платформа машина, ЦПУ автоматски машински пили, автоматски панел опрема дрво-базирани, дрво машини и опрема за истражување и развој, МАНУ-facturing и продажба операции во една од високо-технолошки компании.
Садиме по десет години на незапирливата напори, растечката скала претпријатија, воспоставено долгорочна cooperationmechanism со различни универзитети, истражувачки институции, и строго го контролираат процесот на производство и qualitytesting, со голем број на националните патенти корисен модел, државата стокови инспекција и карантин exportlicense, сертификатот за квалитет на производот држава дрво машини инспекција центар, и го освои асоцијација nationalWoodworking Машини препорачува производи за општеството "," Веродостоен претпријатие "," првите десет претпријатие напредни unit'the градот "и" цивилизираниот интегритетот на приватните претпријатија "чест, компанијата секогаш се придржуваат bythe интегритет и посветеност, прагматични иновации, Houde информиран, култура на управување Chigo Zhiyuan, на firstto воведување на систем за управување со ERP информации, управување на компанијата е континуиран развој innovationand.
Нашата главна производство на particleboard, МДФ, иверица, дрво панели и друга опрема, var iety на нови hotpress, pre-press, ЦПУ автоматски иверица платформа за перење, фен, ЦПУ автоматски машински пили, сите видови на dustremoval опрема, тапан серија фен (тапан, ремен) дрво фен, разни транспортни хранење опрема, sandingmachines автоматски се праќаат на авионите , лифтови, лепење машини и други вештачки одбор опрема, productsare продаваат низ целата земја и се извезуваат во Југоисточна Азија, Европа, Блискиот Исток и од други земји andregions, домашни и странски клиенти пофалби.
Јас секогаш се засади да се почитуваат "технологија на леење квалитетот, услугата и да се создаде бренд", идеја, идејата за развој на висок квалитет на производот, напорите да ја користат технологијата за да се создаде светска класа бренд и услуги.


WhatsApp Online Chat !