• banner
 • banner3
 • banner2

добредојде во нашата компанија

Вашето задоволство е нашата најголема чест
 • за нас

  за нас

 • производи

  производи

 • Контактирајте не

  Контактирајте не

 • изложбена сала

  изложбена сала

 • почести

  почести

 • клиентите

  клиентите

Види се
Ние сме подготвени да ги задоволи вашите барања
 • Senmao machinery participated in the 2018 Indonesian international furniture accessories and woodworking machinery exhibition.
  Senmao machinery participated in the 2018...
  From September 26 to 29, 2018, the 7th Indonesian International Furniture Accessories and Woodworking Machinery Exhibition was held at the Jakarta International Exhibition Center in the Indonesian capital.
  Прочитај повеќе
 • Задржи верата, март Напред -Celebrating 11-годишнината од Шандонг Senmao Машини Co, Ltd
  Задржи верата, март Напред -Celebrat ...
  На 14 мај 2018, за да го прослават llth-годишнината од воспоставувањето на Шандонг Senmao Машини копродукции, Ltd, нашиот претседател, г-дин Ма Dexue, во организација на туристички на планината Таи. Тоа беше исто така, годишен сор на компанијата ...
  Прочитај повеќе
 • [Испорака] опрема од Senmao Машини копродукции ,. Рибар со клиентите
  [Испорака] опрема од Senmao Мах ...
  Тоа е зафатен ден денес. Подготовка за испорака: засилувач 3sets лепак; укине маса 2sets; автоматско работ видов; ладна медиуми машина, топла печат машина и така натаму. Пет контејнери ќе бидат испорачани. Шандонг Senmao Ма ...
  Прочитај повеќе
 • [Нов Лепак распоредување] Senmao Машини копродукции, Ltd истражени и развиени од новиот лепак засилувач
  [Нов Лепак распоредување] Senmao Машини Ко., ...
  Неодамна, Шандонг Senmao Машини истражуваше и разви нов хром третираат ролери лепак засилувач. На дијаметар е 405mm. Таа има природни челик ролери животната средина. Дијаметарот е 200 мм, тежината е 1.8T ...
  Прочитај повеќе
WhatsApp Online Chat !